Logo MPLIK.PL Szara koperta spinacz, napis mplik tło burgraund.
MPLIK.PL

e-faktura

MPLIK.PL tu nowoczesność spotyka się z tradycją! Nasze e-faktury to szybkość, bezpieczeństwo i ekologia w jednym. Dla miłośników klasyki – na życzenie klienta – wydrukujemy również fakturę papierową na nasze produkty i usługi online. Wybierz wygodę cyfrową lub dotyk papieru. MPLIK.PL to zawsze wybór!

Za wygenerowanie i przesłanie faktury papierowej będziesz musiał jednak ponieść dodatkowy koszt w wysokości10 zł. Kwota ta zostanie doliczona do faktury. MPLIK.PL idzie jednak o krok dalej w trosce o dbałość o naszą planetę! Każda e-faktura to nasz wkład w redukcję Co2 w atmosferze – razem tworzymy zieloną przyszłość. Jeżeli wybierzesz fakturę papierową, dodatkowa opłata wspiera nasze inicjatywy leśne, sadząc drzewa dla lepszego jutra.

Obojętnie jednak czy wybierzesz e-fakturę czy tradycyjną papierową 1% z dokonanych przez Ciebie zakupów za nasze produkty przeznaczony jest na usuwanie Co2 z atmosfery.

MPLIK.PL - klimat
1% Twoich zakupów na usuwanie Co2 z atmosfery
Logo MPLIK.PL szara koperta z napisem mplik

Szybka i wygodna obsługa faktur elektronicznych, oszczędność czasu i kosztów, bezpieczeństwo danych. Redukcja Co2 w atmosferze.

Szybkie linki

© Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.